Fier, 15-vjecari mbyet duke u larë me shokët në Seman

Kliko per me shume info

semanNje 15 vjecar nga fshati Beline i Fierit eshte mbytur ne lumin Seman. Ai quhet Klevis Gremi dhe kishte shkuar me shoke per tu lare.

Policia tha se 15 vjecari eshte nxjere nga lumi me ndihmen e shokeve ne gjendje shoku, Por dhe pse u derguar urgjent ne spital nuk mundi te shpetoje.

Kliko per me shume info

Mjeket thane se ai kishte vdekur rruges. Policia e Fierit mori ne pyetje shoket e viktimes per sqarimin e plote te rrethanave te ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.