Femra më seksi në botë shfaqet në poza provokuese

kelly-brook1Ajo kryesonte listën e 100 femrave më seksi në botë të bërë nga revista FHM dhe u raportua se kishte nënshkruar një kontratë 1 milionë paund me kompaninë “Lynx”.

Një kohë e artë për modelen britanike, Kelly Brook, e cila ripostuar fotot krejtësisht nudo të realizuara në Mauritius në vitin 2010.

Kliko per me shume info

Kanë kaluar 6 vite nga ajo kohë, edhe pse tani Brook është sërish një nga modelet më të përfolura në botën e showbiz nuk ka arritur të ruaj të njëjtat linja.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.