Nuk e besoni dot? Kjo femër me linja përfekte është 50-vjece

ye-wenMe lëkurën e saj të përsosur, pa rrudha në fytyrë dhe me një trup të bukur, 50-vjeçarja nga Kina duket shumë më e re. Ye Wen nga provinca Henan është shprehur se falë regjimit në palestër që nga mosha 30-vjeçare, ajo duket kaq pavarësisht viteve që ka.

“People’s Daily Online” shkruan se përdoruesit e internetit janë befasuar kur kanë parë fotot e 50-vjeçares. Ata nuk e besonin se Wen kishte aq vite.

Kliko per me shume info

Nëna e një djali ka rrëfyer se kur ishte 30 vjeçe nisi notin dhe që atëherë nuk ndaloi. Përveç notit, Ye shkon në palestër edhe 2-3 herë në javë për dy orë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.