Fejohet “Kallashi”, zbulohen fotot me partnerin e saj “sekret”

Kliko per me shume info

fejohet-kallashiDonjeta Kosumi apo sic njihet ndryshe vajza me me nofkën “Kallashi” është fejuar mbrëmjen e djeshme.

Emri i të fëjuarit të saj në Facebook është Leonard L-Montana Gjugja.

Kliko per me shume info

Thuhet se fejesa ka qene nje feste e vertete per ciftin dhe miqte e tyre.

Bukuroshja e ka mbejtur sekret lidhjen e saj me partnerin me te cilin duket se njihet prej kohesh.
kallashiii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.