Euro 2016, gjendet pako e dyshimtë në stadiumin e Irlandë-Suedi

stadium-euro2016Një pako e dyshimtë eshte gjetur në stadium pak para fillimit të ndeshjes Irlandë-Suedi

Një pako e dyshimtë është gjetur në Stade de France, 2 orë përpara fillimit të ndeshjes Irlandë dhe Suedi në kampionation Euro 2016.

Kliko per me shume info

Pakoja është nxjerrë jashtë stadiumit dhe është bërë një shpërthim i kontrolluar në portën H.

Ndeshja ndërmjet Iralndës dhe Suedisë mbahet në orën 18:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.