Ermal Mamaqi drejton emisionin “Zonë e Lirë”…?!

ermali-zonelireEmisioni “Zonë e Lirë” që transmetohet çdo të premte në TV Klan është hapur krejt ndryshe.

Moderatori Ermal Mamaqi ka rihapur këtë të premte emisionin “Zonë e Lirë”, duke shpjeguar edhe arsyet e ikjes nga televizioni Klan të moderatorit Arian Çani.

Kliko per me shume info

Megjithatë, gjithcka, ishte thjesht një shaka…Cani eshte shfaqur dhe ka marre frenat e emisionit pas perfundimit te ketij numri qe ka qene thjesht sa per hapjen e programit te se premtes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.