Era Istrefi performon në New York

Era-IstrefiKengetarja Era Istrefi nuk di të ndalet!

Ajo po përgatitet për performancën e saj në “Top Music Awards”, por nuk mjaftohet me kaq.

Kliko per me shume info

Këngëtarja e “Bonbon” ka lajmëruar një tjetër performancë dhe bëhet fjalë për në New York.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Istrefi ka treguar se do të performojë në paradën e komunitetit LGBT, më 26 qersho

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.