Eli Fara vetëm rinohet, ja si ka qenë 20 vite më parë

elifara1996Eli Fara eshte nje nga emrat me te njohur te muzikes shqiptare.

Ajo pervec zerit dhe muzikalitetit eshte edhe nje nga kengetaret me te bukura.

Kliko per me shume info

Me pamjen, fizikun dhe look-un e saj Eli Fara konsiderohet si nje imazhet me simpatike te artit ne Shqiperi.

Kengetarja e mirenjohur ka risjelle edhe njehere ne vemendje nje foto te 20 viteve me pare.

LEXO EDHE:  Dua Lipa xhelozon Ritën, së shpejti një bashkëpunim me ish të dashurin e saj

1996 ka shkruar ajo teksa ka publikuar foton ne fjale./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here