Edona James “trondit” me super-format! Ja 6 fotot nudo

Kliko per me shume info

edona-jamesTravestiti më i famshëm shqiptar, emri “i artit” të i të cilit është Edona James, është larguar pak nga “hallet” e jetës për t’i shijuar pushimet.

Edona është “femra”, e cila e do gjininë, që ka tani, më shumë se çdo femër tjetër. Kjo për arsye, pasi ajo dikur ishte një mashkull. Ajo në një komunikim në faqen e saj në Facebook ka zbuluar moshën e saj.

Kliko per me shume info

Edona është pyetur për moshën nga fansat dhe ajo nuk ka hezituar të tregojë. “Jam 30 vjeçe” është përgjigjur James.

Ajo ka publikuar disa fotografi nga plazhi ku ka nisur pushimet. Por, James ka thyer të gjitha tabut duke postuar foto krejtësisht nudo.

Më poshtë do të keni mundësinë të shikoni fotografitë e Edona James.

edona-james nudoedona-james nudo2edona-james nudo3edona-james nudo4edona-james nudo5edona-james nudo6

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.