E dashura e re e Shpat Kasapit: Ish të dashurat e tij po më cmendin

Kliko per me shume info

qendresa-shpatiQëndresa Dulaj jeton në Lozanë të Zvicrës është 24 vjeç dhe ka patur kërkesa për të konkuruar për miss në atë rajon, por ajo nuk ka marrë pjesë asnjë herë në spektakle të tilla.

Lidhja mes saj dhe Shpat Kasapit është bërë publike në të gjitha portalet. Por në një intervistë për Kosovarja, Qëndresa ka thënë se:

Kliko per me shume info

“Ka shumë femra që nga xhelozia po i shkruajnë Shpatit kundër meje por edhe mua kundër Shpatit, duke thënë se si ai ka shumë femra” është shprehur ajo.

Duke folur për këtë lidhje, Qëndresa Dulaj ka thënë se ajo sado që njerëzit i xhelozojnë ata duhen dhe lidhja e tyre do të vazhdojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.