Kjo është e dashura e Ronaldos…. me forma si të Kim Kardashian

vajza-ronaldoTani jemi në prag të startit të Kampionatit Evropian “Francë 2016” dhe lojtarët janë, duke bërë përgatitjet e fundit për këtë kompeticion prestigjioz.

Por mes tyre ka edhe disa që e gjejnë kohë edhe për t’u argëtuar. I tillë është edhe Cristiano Ronaldo, i cili para disa ditësh u pa në shoqërinë e disa vajzave seksi në plazhet e Ibizas.

Kliko per me shume info

Sikurse bëhet e ditur nga mediat e huaja, tashmë është zbuluar vajza misterioze, e cila qëndronte afër CR7.

LEXO EDHE:  Babi i Dua Lipës tregon reagimin e tij për triumfimin e së bijës: Ishte kaq i frikshëm

Ajo është modelja kolumbiane, Paula Suarez. Më poshtë do të keni mundësinë të shikoni pikërisht fotografitë e Paulas, e cila e ka shoqëruar CR7 edhe në një klub nate.

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here