E dashura e shqiptarit në stadium, cmend paparacët e Euro 2016

Kliko per me shume info

edashura-xhemaliVajza simpatike qe eshte e dashura e lojtarit të Zvicrës me origjinë kosovare, Blerim Xhemaili, ka tërhequr vëmendjen e fotografëve në stadiumin “Stade Bollaert-Delelis”.

Erjona Sulejmani është parë në shkallët e stadiumit të Lensit, e veshur me fanellën e Zvicrës.

Kliko per me shume info

Gazeta italiane “Corrieredellosport”, në rubrikën e saj “Eurostyle” ka publikuar disa foto të bukuroshes me titullin: “Shqipëri-Zvicër, zonjusha Xhemaili është më e bukura”.
martohet-xhemali2015

Alessia Tedeschi dhe Xhemali
Alessia Tedeschi dhe Xhemali

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.