Durrës, zhduket prej tri ditësh vajza 15-vjecare

Kliko per me shume info

policia-durresPolicia tha sot se nje vajze 15-vjeçare është larguar nga banesa e saj në Durrës. Denoncimi në polici është bërë nga nena e vajzës.

Sipas policisë mesohet se 15-vjeçarja me iniciale E.S banuese në Durrës është larguar nga shtëpia e saj në datën 21 qershor, ndërsa denoncimi nga e ëma është bërë një ditë më vonë.

Efektivat e policise se qytetit të Durrësit po punojnë për zbardhjen e rrethanave të largimit të vajzës dhe për identifikimin e vendodhjes së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.