Sekuestrohen 5 kg drogë në Fier, arrestohen 2 persona

Kliko per me shume info

fier-policiPolicia e Fierit ka sekuestruar 5 kg kanabis sativa dhe ka arrestuar dy persona në kuadër të operacionit “Frontera”.

Të arrestuarit janë 38-vjeçari Bledar Hodo dhe 23-vjeçarja Jurentina Xhafa, të dy banues në Patos.

Kliko per me shume info

Sasia e lëndës narkotike u gjet në Fier, në vendin e quajtur Strum.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.