Ditën drejtoreshë shkolle, natën punëtore seksi

dr-shkolleKjo drejtoreshe shkolle dha dorëheqjen pasi në një faqe të rriturish u zbuluan foto të saj në poza provokuese. Aty, drejtoresha dukej e veshur si nxënëse.

Michelle Copeland, 39 vjeçe, u detyrua të dorëhiqej, pasi britanikja “The Sun” zbuloi dhjetëra foto të saj në faqen “adultwork.com”, ku reklamohen shërbimet e punonjëseve të seksit.

Kliko per me shume info

“Jam natyrale, shoqëruese e mirë dhe shumë, shumë e prapë. Kam dëshirë të eksperimentoj përvoja të reja dhe jam e gatshme të bëj realitet fantazitë tuaja. Zakonisht bëhem shumë e prapë me të panjohurit”, thuhet në profilin e saj.

Vetë Copeland, e cila është grua e martuar, është shprehur se nuk e dinte sesi fotot e saj kishin përfunduar në një faqe të tillë.

Ajo jeton në një zonë të qetë në West Yorks, Britani, dhe është e martuar me një këshilltar të Bashkisë së Bradfordit.shekulli

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.