Zhduket djali në Shijak të Durrësit, babai: Doli nga shtëpia pa thënë gjë…

polici durresNjë kryefamiljar i është drejtuar policisë për të denoncuar zhdukejn e djalit të tij.

Shtetasi me iniciale Z.M., 48 vjeç nga Xhafzotaj i Shijakut, është paraqitur në polici për të denoncuar zhdukjen e të birit i cili prej tre ditësh ka humbur çdo kontakt.

Kliko per me shume info

Ai ka thënë se djali i tij, shtetasi me iniciale Gj. M., kishte dalë nga banesa pa thënë ku do shkonte. Pas kësaj ai nuk ishte kthyer më dhe as nuk hapte telefonin.

Për shkak se një veprim i tillë i të birit nuk ishte i zakonshëm, 48- vjeçari ka kërkuar ndihmë në polici për t’a gjetur, i shqetësuar për fatin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.