Dilara martohet me shqiptarin, ja urimi special i Xhihanit

Kliko per me shume info

DILARA-MARTOHETAktorja turke Ebru Ozkan e njohur nga shqiptaret si Dilara, ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare me aktorin e njohur shqiptar Ertan Shabani.

Në ceremoninë e tyre mes familjarësh e miq të ngushte ishte dhe Xhihani, aktori me të cilin Dilara është e martuar në telenovelen “Fate të Kryqëzuara”.

Kliko per me shume info

Ai më pas ka nxjerrë një urim të vecantë për Dilarën ku shkruan: Urime martesa, motra ime e dashur, të uroj çdo ditë të lumtur përkrah njëriut tënd të zëmrës”./LajmiFundit.al/

Canım Ebru özkan sevgili kardeşim Ertan Saban ile evlendi .ömür boyu mutluluklar diliyorum @ebruozkan__ #ertansaban

A video posted by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.