Kur Diellza Kolgeci shfaqej nudo duke bërë seks

Kliko per me shume info

Ajo ishte shpallur Miss Kosova në vitin 1996, më pas provoi edhe aktrimin e këndimin, ndërsa tani nuk bënë pjësë në asnjërin nga këto fusha.

Diellza Kolgeci, për një kohë u indentifikua si Diellza e Bjeshkëve të Nemura, nga filmi “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura”, por në pjesën e dytë të filmit me të njejtin emër, Diellza më nuk shfaqet si një vajzë e ndrojtur Malësore me veshje kombëtare, por një nga ato vazjat që nuk e ka aspak problem të dal edhe nudo.

Në një pjesë nga filmi “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura 2”, Diellza shihet në një krejt nudo dhe në skena mjaftë erotike , skena të cilat shihen rrallë në filmat shqiptarë, transmeton Magazina.

Kliko per me shume info

Por më gjithë guximin që kishte treguar Diellza në këtë pjesë të filmit, as kjo paraqitje e saj nuk e zgjoj interesimin për të, pasi Diellza nuk është parë në ndonjë projekt tjetër filmik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.