Durrës, babë e bir rrahin 55-vjeçarin dhe i shkatërrojnë makinën

policia-durresI ati 56-vjeçar po procedohet penalisht, ndërsa djali 28-vjeçar edhte arrestuar.

Bëhet fjalë për 56-vjeçrin Rr.Kovaçi dhe djalin e tij Besart Kovaçi, të dy banues në Sukth të Durrësit, bëjnë me dije sot burime zyrtare nga policia.

Kliko per me shume info

Një ditë më parë, tek Hidrovori në Sukth, ata kanë goditur me mjete të forta 55-vjeçarin H.I., si dhe i kanë dëmtuar mjetin tip “Furgon” me targë “DR 6668 D” shtojnë të njëjtat burime, por pa bërë me dije shkakun e konfliktit.

Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprat penale”: Plagosja e lehtë me dashje” dhe ”Shkatërrimi i pronës”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.