Rreh brutalisht të dashurën dhe zhduket, arrestohet i riu

dhune-gruajaNjë 41-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhuna në familje”, është arrestuar nga policia e Librazhdit.

Burime zyrtare nga policia lokale bëjnë me dije se në pranga është vënë një ditë më parë Besim Bega, banues në Krujë.

Kliko per me shume info

Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij, 24 vjeçares L.B. (banuese në fshatin Xhyrë) më 28 Maj, shtojnë të njëjtat burime.

LEXO EDHE:  Gruaja 51-vjeçare vlonjate përfundon në polici pasi dëmtoi rrjetin e ujësjellësit

Materialet hetimore në ngarkim të të riut i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here