A do të qëndrojë De Biasi te kombëtarja? Trajneri merr dy oferta

Kliko per me shume info

debiasiiiiiTrajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ka marrë dy oferta zyrtare, ndërkohë që pritet edhe një e tretë.
Të paktën kështu bën me dije gazetari italian Alesio Lento, përmes një njoftimi në “Twitter”.

Sipas gazetarit në fjalë, tekniku italian ka marrë oferta nga Ukraina dhe Rumania, ndërkohë që pritet të marrë edhe një ofertë nga Turqia.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here