“Cristiano Ronaldo frymëzon pornografinë”

ronaldo-porFutbollisti Cristiano Ronaldo shihet nga tifozët portugezë si frymëzuesi i skuadrës së tyre për një sukses në finalet e europianit francez, por jo vetëm kaq.

Sipas Pornhub, futbollisti i Realit është një ndër emrat më të kërkuar në faqet pornografike dhe për të përfituar nga rritja e interesit të publik për Euro 2016, një kompani portugeze e filmave me pullë të kuqe ka menduar si marketing përdorimin e emrit të tij.

Kliko per me shume info

Filmi titullohet “The Ronaldas” dhe vjen me përshkrimin: “Të sulmosh apo të mbrohesh? Pornostaret portugeze janë gati për çdo kundërshtarë dhe me to në fushë…europianin e kemi të fituar”.

“Të gjithë po flasin për europianin ndaj menduam pse të mos përfitojmë nga kjo valë interesimi për futbollin. Ronaldo është një lojtar i njohur në gjithë botën dhe do të na ndihmojmë të shesim filmin tonë”, thotë producenti i filmit, Carlos Ferreira për Correio da Manha.

Në film luajnë pornostarët Scarlet Johnson, Sonia Kel dhe Diana, që të trija emra që nuk duhet të kërkohen në Google nëse jeni nën 18 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.