“Cimka” përgjuese kap Saimir Tahirin duke….kënduar

tahiriMinistri i Brendshëm, Saimir Tahiri është “kapur mat” duke festuar me të rinjtë në një lokal nate.

Videoja e filmuar që po qarkullon në internet është xhiruar një ditë më parë, me rastin e festimeve për 25-vjetorin e Partisë Socialiste.

Kliko per me shume info

Ajo është realizuar një lokal nate në Tiranë dhe ministri shfaqet në skenë duke kënduar këngën “Xhamadani vija-vija”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.