Çiljeta i rikthehet jetës normale, ja si duket me gjoksin e zvogëluar

ciljeta2016Pas operacionit të zvogëlimit të gjoksit, Çiljeta rishfaqet sërish në formë.

Këngëtarja, e cila ka vetëm pak ditë që ka ndërhyrë me operacionin e shumëpërfolur, duket se e ka kaluar shumë mirë këtë proces dhe tashmë është në fazë rekuperimi.

Kliko per me shume info

Çiljeta bëri dje mjekimin e radhës tek klinika KEIT dhe thuhet se gjithçka po shkon me një ecuri normale. Në faqet e klinikës ne FB janë publikuar edhe fotot që po sjellim, ku bashkë me Çilin shihet edhe Fernando. Besojmë, se shumë shpejt do shohim edhe rezultatin e këtij operacioni.

LEXO EDHE:  Eno Popi rrëfen pasionin e fshehur prej kohësh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here