“Shpëton” Çiljeta, e lumtur dhe e relaksuar me gjoksin e “ri”

ciljeta2016Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga “pushtoi” mediat dhe rrjetet sociale pasi bëri publik operacionin e saj për zvogëlimin e gjoksit me 3 numra.

Tashmë në një video tjetër të postuar në Instagram, ku ajo tregon se ndodhet ende në Itali, Çilejta shfaqet në formë dhe e relaksuar, ndërkohë që tregohet e kujdesshme të mos ekspozojë më shumë seç duhet gjoksin e saj të “ri”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.