“Shthurje” totale! Cifti kapet duke bërë seks në fund të autobusit

Kliko per me shume info

SEKSNgjarja në fjalë ndodh në mes të Londrës. Një çift është kapur duke bërë seks në fund të autobusit në mes të ditës sikur kjo të mos jetë asgjë.

Edhe pse në autobus kishte edhe persona të tjerë, ata nuk e prishën terezinë dhe vazhduan që ta çojnë në fund atë që kishin nisur.

Kliko per me shume info

Një nga pasagjerët filmoi gjithçka dhe publikoi videon në rrjetet sociale. Vajza ka hipur sipër djalit dhe në video dëgjohen rënkimet e saj.

Komentet në këtë video, kur u publikua për herë të parë në rrjetet sociale ishin të shumta, madje edhe negative duke e bërë këtë video një nga më viralet në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.