Këngëtari Chris Brown koncert në Shqipëri!

chris-brownKëngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown ka bërë të ditur në rrjetin e tij social të Instagram datat e koncerteve që do të zhvillojë këtë verë.

Mes këtyre datave ndodhet edhe Shqipëria. Brezzy do të jetë më 8 korrik në Durrës, por deri më tani nuk është bërë ndonjë promo se ku do të performojë këngëtari.

LEXO EDHE:  Gazetari mbron Ilda Bejlerin: Muç Nano, tipiku i provincialit që ka ardhur pa leje në Tiranë

Chris Brown ka bashkëpunuar dhe me këngëtaren me origjinë kosovare, Rita Orën, duke sjellur hitin “Body On Me”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here