Çfarë u kërkon Ronaldo shokëve të skuadrës në dush?

Kliko per me shume info

ronaldo-dushPortieri i Portugalisë Jose Fonte ka zbuluar një detaj interesant për bashkëlojtarin e tij, Cristiano Ronaldo. Fonte ka deklaruar se Ronaldo pas çdo ndeshje i detyron shoket e skuadres që të shkojnë me të në dush dhe të garojnë se cili bën më shumë pompa.

“Ronaldo vjen në dhomat e zhveshjes dhe thotë: ‘Unë bëj më shumë pompa në dush se ti’. Dhe po, atë e bën”.

Kliko per me shume info

“Ai bën më shumë pompa se kushdo tjetër. Në këtë mënyrë tregon se sa i pëlqen konkurrimi. Me këtë gjë është shumë përpara të tjerëve”.

“Më pëlqen Messi, por Ronaldo është Ronaldo. E njoh si të vogël, ndërsa e kam parë miliona herë në stërvitje”, shkruan Mirror.

“Kur të gjithë të tjerët shkojnë në shtëpi, ai vazhdon të trajnohet”, ka thënë më tej portieri.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here