Zbulohet mënyra fantastike për të karikuar celularin, do befasoheni!

pergjim-celularQepa tashmë do ju ndihmojë që të karikoni një pajisje nga Apple ose Android. Nëse do të përdorni një mënyrë të tillë karikimi nuk keni nevojë për ndonjë prizë të rrymës. Kjo funksionon përmes energjisë që gjenerohet nga procesi i elektrolizës.

E gjitha çfarë ju duhet është një qepë e madhe, një kaçavidë, pije energjike, pajisja dhe kablloja USB. Përmes videos ju do të mësoni se si ta bëni një veprim të tillë.

LEXO EDHE:  Ky është xhipi më i shtrenjtë në botë, ja sa kushton
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here