Zbulohen fotot e Mercedes Benz C-Class që pritet në 2017

cclas2017Mercedesi i ri i cili do të dal në treg në vitin 2017, është një kabriolet benz C-Class me pamje mahnitëse.

Ai duket po aq i bukur, si i mbuluar edhe i zbuluar dhe mund ta ndryshojë formën në vetëm 20 sekonda.

Kliko per me shume info

Çmimi i kësaj veture akoma nuk dihet por supozohet se do të jetë diku rreth 50 mijë dollarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.