Capital T flet për lidhjen me Dhurata Dorën

Kliko per me shume info

capital-t-dhurata-doraNjë fotografi e postuar në rrjetet sociale, në të cilën shihen Capital T dhe Dhurata Dora shumë afër njëri-tjetrit, ka bërë që mediet të shkruajnë për një lidhje mes tyre që kalon kufinjët e shoqërisë.

Mirëpo, i kontaktuar nga mediat kosovare, Capital T mohon të ketë një lidhje dashurie me këngëtaren Dora.

Kliko per me shume info

“Jo, ajo thjesht ka qenë një foto, të cilën e ka postuar Dhurata në Snapchat mirëpo kjo nuk do të thotë që ne jemi në lidhje. Unë Dhuratën e kam vetëm shoqe dhe kam shumë respekt për të dhe ekipin e saj” ka thënë reperi.

Dyshja përveç që gëzojnë shoqëri, ata javë më parë kanë lansuar këngën e tyre ‘Bongo’ e cila menjëherë pas publikimit ka filluar të pëlqehet nga fansat e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.