Brunja seksi e ndeshjes Francë-Shqipëri tregon të dashurin

brunja-seksiBukuroshja nga Fieri, me banim me Itali, Irid Oxa, modele, fizioterapiste eshte e fiksuar pas violinës.

Shoqja e ngushtë e Rike Roçit. Në “Velodrome” të Marsejës, fotot e të dyjave, bënë xhiron e Europës dhe botës: “S’e prisnim këtë famë, por s’ishte asgjë e planifikuar.

Kliko per me shume info

U nisëm me bluza drejt stadiumit. në një intervist kur ajo pyetet për statusine saj ajo thotë se është e lidhur me një futbollist të Serie A, por emri sekret…

E fejuar, apo dashuruar?

Le të themi, kam një të dashur, por edhe ai futbollist. Luan në Serinë A, por jo me kombëtaren e Italisë. Aktualisht është duke zhvilluar Europianin me kombëtaren e tij?

Emrin ajo ka preferuar ta mbajë sekret deri në një momet të dytë. Ajo nuk e thotë as kombësinë e lojtarit.

1 COMMENT

  1. Lum ai qe te ka tek ty kan cfryr topet lloj lloj debilash e barbonash tani te mban ne krah ky koqa, dhe na beni sikur jeni gje te lart

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.