Arjan Cani gjen Bleonën nudo tek dhoma e grimit…

cani-bleona166Finalja e “YFSF” ka nisur me “batuta” mes jurisë dhe finalistëve.

Ka qenë Arjan Cani ai që shpesh “e tepron”, duke qenë se ky program mund të shihet edhe nga fëmijë, i cili tha se e ka parë Bleona Qeretin nudo në dhomën e grimit. 

Kliko per me shume info

“Shkoj te grimi, shof Bleonen vetem në breke dhe ishte komplet nudo. I thash ce ke kete gjoks. Arian me tha, sma ka prekur askush deri tani”- tha Cani live në Emision.

/LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.