Sulmi tronditës në aeroportin e Stambollit, rëndohet bilanci i viktimave

Kliko per me shume info

dash-sulmiVazhdon të përkeqësohet bilanci i viktimave pas atentateve në aeroportin e Stambollit. Sipas të dhënave të fundit, numri i të vrarëve ka mbërritur në 41 dhe i të plagosurve në 230.

Midis 41 të vrarëve, të paktën 13 prej tyre, janë shtetas të huaj, bënë të ditur zyrtarë të qeverisë turke.

Kliko per me shume info

Sulmi ndodhi një ditë më parë në aeroportin e Stambollit, ku 3 terroristë hodhën veten në erë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.