Bes Kallaku publikon një foto të pazakontë nga pushimet me Xhensilën

Kliko per me shume info

beskallakuBes Kallaku njihet per sensin e tij te humorit.

Teksa eshte me pushime me partneren e tij Xhensila Myrtezaj, akori i humorit ka publikuar nje foto me te cilen ka bere humor.

Kliko per me shume info

“Se kuptoj mer vlla, 5 dit pushime, kta 3 palet majtas jan tmiat, kta 7 palet perballe jan te xhensiles… Nji pale mgjes, nji pale ndrek, nji pale mas dreke, nji pale masbuke, nji pale masdite, nji pale ndarke, dhe nji pale per gjume… Se kuptoj, se kuptoj…”, shkruan Kallaku ne faqen e tij zyrtare.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here