Berisha fyen Ramën: Cinik përballë vuajtjeve të emigrantëve shqiptarë!

Kliko per me shume info

rama-berishaKjo e dielë duket se nuk është një ditë pushimi apo relaksi për Sali Berishën.

Kjo pasi ka publikuar njëri pas tjetrit statuse për situatën ekonomike, politike të vendit tonë.

Kliko per me shume info

Më poshtë është një mesazh i dërguar në imbox-in e Berishës nga një emigrant, i cili denoncon vuajtjet e çdo shqiptari emigrant në mes të shiut dhe erës.

Shkrimi i plotë i Sali Berishës

Emgranti dixhital denoncon:

Cinizmin e Edi Rames për vuajtjet e emigrantëve shqiptar në mes të shiut dhe erës, në majë të një shkëmbi në Dieppe të Francës. Ai thotë se 150 shqiptarë kanë ngritur një kamp, në pritje që të futen në Britaninë e Madhe.Vende pune ka, mungojne profesionistet!!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.