Berisha del bllof me foton e arave me kanabis, komentuesi: O hajdut fotosh!

Kliko per me shume info

foto-berishaIsh-kryeministri Sali Berisha ka dalë bllof me një nga fotot “e arave me kanabis” të cilën e kishte publikuar në Facebook.

“Ne arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit ne Shkoder rrethina. sb”, shkruante Berisha ndërsa kishte publikuar këtë foto.

Kliko per me shume info

Por mesa duket njëri nga personat e pranishëm aty, ka reaguar duke nxjerrë zbuluar të vërtetën.

“Hahahahahahh arat e shullazit o p k… Un jam jemi ne holland O hajdut fotosh”, ka shkruar komentuesi.

komentuesi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.