Keni ëndërruar të bëni një xhiro me “Mercedes Benz” edhe në det? Tashmë e mundur!

lundor-benzKeni ëndërruar të bëni një xhiro me “Mercedes Benz” edhe në det? Kjo tashmë është e mundur fal “Arrow 460-Granturismo”.

Ky është jahti i “Mercedes Benz” me të cilin mund të lundroni atje ku keni ëndërruar.

Kliko per me shume info

Kompania e famshme gjermane e makinave, me ndihmën e kompanisë britanike për ndërtimin e varkave “Silver Arrow Marine” ka projektuar këtë jaht luksoz.

I quajtur “Silver Arrows of the Seas”, jahti është 14 metra i gjatë dhe 960 kuaj fuqi. Nxë 10 persona në bord.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.