Ben Blushi hap peticion online për Presientin nga Populli

blushiiDeputetit Ben Blushi dhe 9 mbështetësve të tij të cilët duan ti kthejnë popullit Presidentin e tij, mosbesues se do të gjejnë dhe 18 firma të tjera deputetësh për të firmosur amendamentin kërkojnë ndihmën e popullit shqiptar.

Nga dita e djeshme kanë nisur një peticion online ku i kërkojnë popullit të firmosë “president nga populli”.

Kliko per me shume info

President nga Populli:

“Nuk kam besim se shumë prej këtu do arrijnë të kapërcejnë interesat partiake. Bashkë me 10 kolegët e mi kemi vendosur ti drejtohemi shqiptarëve. Kemi inicuar një peticion online.

2 COMMENTS

    • Kur ti foj bytha do e formoj, pse mos duhet tja japin shpirtin juve, ju shkoni dhe martoheni me burr me burr ne Amerik dhe vini ketu na beni si familjar dhe njerez dinjitoz, plera..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.