E lodhur nga sutjenat dhe të mbathurat?! Bebe Rexha i heq të gjitha!

Kliko per me shume info

bebe-rexha-drinking-about-you-poprox-remix-2014-685x432Bebe Rexha po vazhdon me paraqitjet e saj provokuese.

Ajo në një postim të fundit në rrjetet sociale, ka postuar një foto me një fustan të prerë thellë, i cili demonstron se ajo është pa të brendshme, shkruan Telegrafi.

Kliko per me shume info

Pos tjerash, ajo nxjerrë edhe pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

Nuk dihet se pse Bebe ka kaluar në lëvizje kaq provokative, ndoshta do të lansojë një projekt të ri.

bebeee

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.