“Beatrix Ramosaj s’është e virgjër”, këngëtarja shpërthen kundër Ledion Liços

ledioniLedion Liço gjatë prezantimit të Top Awords lëshoi disa batuta pa kripë në drejtim të këngëtarëve. Ledioni lëshoi batuta “therëse” për reperin Noizy dhe Beatrix Ramosaj, por e pësoi keq.

Ai tha për Beatrix Ramosaj se këtë vit ajo nuk është më e virgjër duke iu referuar performancës së një balade disa vite më parë të saj.

Kliko per me shume info

Këngëtarja Ramosaj nuk e ka pritur mirë këtë batutë. Madje ajo pretendon se i është mbyllur mikrofoni në momentin që ka dashur t’i kthejë përgjigje Ledionit gjatë spektaklit.

“Batuta e Ledionit cinike dhe cheap, per disa shikues me shume ofendon per te 2 vit rradhazi dinjetetin tim, si femer po ju them stop. Duke qene se pretendohet te jete nje show me permasa boterore, nuk i fiket mikrofoni nje artisti kur ka per te thene dicka. Liria e fjales apo jo?”, shkruan Ramosaj në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.