Bajerni e ka vendosur të ardhmen e Levandovskit

Kliko per me shume info

levandovskiBajerni i Mynihut nuk do ta mbajë sulmuesin Robert Levandovski.

Drejtori Teknik i bavarezëve, Michael Reschke, këmbëngul se bomberi polak nuk do të largohet gjatë kësaj vere.
“Ai do të luajë për Bajernin edhe në vitet e ardhshme dhe nuk ka dyshim për këtë. Ai ka edhe tre vite kontratë dhe ne e dimë se kemi sulmuesin më të mirë në botë në skuadër. Kjo është arsyeja pse ne nuk do ta shesim atë”, tha Raschke për “Radio Crc”.
Futbollistin e kërkojnë shumë ekipe të mëdha si Real Madrid, por sic duket Bayerni do ta mbajë edhe këtë verë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here