Ndeshja Shqipëri-Zvicër bën bashkë Lulzim Bashën dhe Kreshnik Spahiun

Kliko per me shume info

basha-spahiuKreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është parë sot në kryeqytet në krahë të kryetarit të Aleanca Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Ata duket se kishin planifikuar që ndeshjen e Shqipërisë me Zvicrën ta shohin bashkë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.