Takimi me Ramën, Basha mbledh me urgjencë grupin e PD

basha-grupi-pd2015Basha ka mbledhur sot  Grupin Parlamentar për ta informuar në detaje për takimin që zhvilloi dje me kryeministrin Edi Rama.

Sipas informacioneve, mbledhja zhvillohet jashtë rradhe, duke u nisur nga zhvillimet e rëndësishme të momentit sa i takon reformës në drejtësi.

Kliko per me shume info

Sikur u bë publike nga dy liderët dje, të mazhorancës dhe opozitës, takimi ndërmjet tyre për konsensus për reformën nuk pati rezultat dhe tashmë pritet se cila do të jetë lëvizja e radhës e mazhorancës për ta miratuar pa opozitën, këtë reformë dhe e opozitës, për të mbrojtur qendrimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.