Ja si e ndoqi ndeshjen Shqipëri-Zvicër Ballist Morina

ballist-morinaAi eshte nje kontributor i madh qe Shqiperia shkoi ne Euro 2016.

Por eshte i denuar te mos jete ne stadiumet e Frances ku luan kombetarja.

Kliko per me shume info

E pra, Ismail Morina, i njohur edhe si Ballisti, e ka ndjekur ndeshjen nga shtepia, citon lajmifundit.al. Normalisht sic mund te duket edhe ne foto, zhgenjimi eshte mese i dukshem ne fytyren e Ismail Morines.

Natyrisht qe aty nuk kishte si te mungonte flamuri Autokton dhe ai kombetar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.