Babë e bijë po “çmendin” internetin, ja arsyeja

BABE-BIJE-FLOKETBenny Harlem së bashku me flokët e tij natyral dhe flokët e së bijës po “çmendin” internetin. Harlem nga Nju-Jorku, është këngëtar, kompozitor, model dhe më e rëndësishmja një baba i mrekullueshëm.
Ai dhe vajza e tij 6-vjeçare Jaxyn, kanë diçka shumë të veçantë, flokët. 76 javë më parë Harlem ka publikuar disa foto në “Instagram”, por që po përhapen më shumë ditët e fundit. Arsyeja është floku i tij dhe i 6-vjeçares.

Sipas “Huffington Post”, një muaj më parë ai kishte 40 mijë ndjekës në “Instagram”. Ndërsa tani Harlem numëron plot 126 000 ndjekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.