Audi prezanton modelin “RR”, por është një….motoçikletë

Kliko per me shume info


Është zbuluar koncepti i një motoçiklete, që duket e pazakontë në krahasim me modelet e tanishme në treg.

Damien Vizcarra, që është në krye të dizajnërevë te kompania gjermane Audi, është krijuesi i këtij modeli.

Kliko per me shume info

‘Audi RR koncept Bike’ është krijim që pritet të revolucionarizojë formën e këtyre makinave të shpejta.

Megjithëse është ende në fazën e ilustrimit, dhe duket diçka e paarritshme, ekspertët mendojnë se një ditë mund të ketë një motoçikletë të tillë.

Në anën tjetër, zyrtarë të kompanisë nuk kanë dhënë asnjë informatë rreth këtij publikimi.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here