Arrestimi si nëpër filma në Vlorë, Berisha: Ishte i sajuar!

berishaaaIsh-kryeministri Sali Berisha e cilëson aksionin e policisë së Vlorës në lidhje me arrestimin e katër personave për armëmbajtje pa leje, të sajuar.

Duke iu referuar informacioneve të policit dixhital, Berisha shkruan se aksioni ishte i parapërgatitur si nëpër filma, për shkak se dy personat e arrestuar në momentin që policët vihen në aksion, janë me pranga në duar.

LEXO EDHE:  Rama akuza opozitës: Propagandë në Shkodër me fotot e 2010. Komentuesit kundër kryeministrit
Kliko per me shume info

Reagimi i Berishës:

Polici dixhital denoncon si skandaloze videon e policisë së shtetit!

Përshëndetje Doktor!
Këtë video e ka publikuar vet Policia e Shtetit.
Është vërtet skandaloze.
Ky aksion është i sajuar si në filma.
Po te shikosh me vëmendje, të dy personat që arreston policia janë të prangosur në dorën e majtë dhe nuk lëvizin dot.
Kjo është skandaloze.

LEXO EDHE:  Shfrytëzon përmbytjet dhe bën rolin e gazetarit, Basha nxjerr telefonin mes shiut dhe interviston banorët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here