Vidhnin pjesët e makinave, arresohen dy hajdutët në Durrës

makina-elton-cicoPolicia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin “Egnatia”, duke ndaluar dy shtetas të cilët vidhnin pjesë të ndryshme makinash. Policia ka zbardhur dhe dokumentuar 10 vjedhje.

Personat e ndaluar janë 22-vjeçari Artan Tabaku dhe 17-vjeçari me iniciale G.H, të dy banues në Shijak.

Kliko per me shume info

Në cilësinë e provave materiale janë sekuestruar pjesë të ndryshme të vjedhura në automjete dhe mjetet e kryerjes së veprës penale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.