Arnold Schwarzenegger publikon videon: Si më ndoqi elefanti gjigand

Kliko per me shume info

Aktori dhe ish-guvernatori i Kalifornisë, Arnold Schwarzenegger ka publikuar një video, kur një elefant gjigand ndjek makinën, në të cilin ai ndodhej në një udhëtim në Afrikën e Jugut.

Personazhi e ka ndarë këtë eksperiencë në rrjetet sociale, duke u kërkuar njerëzve që të mos i vrasin elefantët për të marrë fildish.

“Bëj një foto, jo merr shenjë”, shkruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.